fbpx

GOODLIFE (Vilnius)

Adresas: Priegliaus g. 1, Vilnius

tel. 8 686 17 991

Darbo laikas:

  • 6:30 – 22:00
  • 6:30 – 22:00
  • 6:30 – 22:00
  • 6:30 – 22:00
  • 6:30 – 22:00
  • 9:00 – 20:00
  • 9:00 – 20:00

Kaina: nuo 29 eur/mėn

Facebook: https://www.facebook.com/GoodlifeKlubas

Tinklalapis: http://goodlifeclub.lt/

El. p.: info@goodlifeclub.lt

Aprašymas.

Sporto ir laisvalaikio klubas šeimai „GOODLIFE“ įsikūręs Pilaitės rajone, PC „PUPA“. Kruopščiai parinktas sporto klubo „GOODLIFE“ paslaugų asortimentas, siūlo sporto ir sveikatingumo paslaugas. Siekite rezultatų sveikai ir užtikrintai.

2016 metų lapkričio 3-iąją dieną „GOODLIFE“ duris atvėrė kardinaliai atsinaujinęs. Klubo treniruočių erdvės prasiplėtė beveik 2 kartus. Išskirtiniai pokyčiai skirti tam, kad Jūs turėtumėte daugiau galimybių tobulėti, nes jūsų rezultatai buvo ir bus svarbiausia mūsų misija.

Dabar kartu galime sportuoti erdvesnėse atsinaujinusiose salėse. Keturios erdvės skirtos geriausioms grupinėms treniruotėms. Naujausia ir įspūdingiausia Reebok Body Design Studio treniruočių salė – tai, ko Lietuvoje dar nebuvo. Scena, galinga garso sistema, koncertinis apšvietimas ir didžiausias LED ekranas sporto klube Baltijos šalyse leis kaskart patirti energingos sporto fiestos atmosferą.

Nepamiršome ir tų, kurie rezultatų siekia treniruoklių salėje. Ji tapo ne tik didesnė, bet ir modernesnė, idealiai pritaikyta efektyviam darbui su asmeniniais treneriais.

Išplėstos bei atnaujintos ir persirengimo bei kitos erdvės, tad klubas pasikeitė neatpažįstamai.

Individualus dėmesys Jums, mums nėra tuščia deklaracija, mes geriname paslaugų kokybę, kad kiekvienas sportuojantis „GOODLIFE“ klube pasiektų savųjų tikslų, savųjų everestų.

Kiti sporto klubai Vilniuje.


 

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)