fbpx

FIT LIFE (Vilnius)

Sporto klubas Vilniuje Fit Life

Adresas: Mindaugo g. 14B, Vilnius

tel. 8 526 59 191

Darbo laikas:

  • 6:30 – 22:00
  • 6:30 – 22:00
  • 6:30 – 22:00
  • 6:30 – 22:00
  • 6:30 – 21:00
  • 9:00 – 18:00
  • 9:00 – 18:00

Kaina: nuo 22,25 eur/mėn

Facebook: https://facebook.com/FitLife.lt/

Tinklalapis: https://fitlife.lt

El. p.: info@fitlife.lt

Aprašymas.

Įkūrėme šį sporto klubą, nes žinome, jog norite gyventi sveikai, būti žvalūs, mėgstate gerai leisti laiką. Taip pat žinome, kad dažnas iš Jūsų dar nė karto nebuvote sporto klube. Nesistebime tuo: Jums atsibodo nuolat brukamos grožio formulės, o bandžiusiems sportuoti netiko personalas ar tranki muzika sporto salėje. Taip pat gali būti, jog manote, kad sportuoti Jūsų amžiaus žmogui – jau nebemadinga.

Tačiau Jūs vis tiek norite gyventi sveikai. Visi to norime. Todėl ir įkūrėme kitokį sporto klubą,kuris suprojektuotas taip, kad mes galime ypatingą dėmesį skirti kiekvienam iš Jūsų. Nenorime apstulbinti Jūsų naujais treniruokliais, specialia salės danga, erdviomis rūbinėmis, patogiomis ir didelėmis persirengimo spintelėmis, švaria ir estetiška aplinka. Mes manome, kad tai – ne privalumas, o būtinybė.

Mums nesvarbu, kiek Jums metų. Svarbu, kad mūsų personalui ne aštuoniolika, todėl galime pasiūlyti profesionalias žinias bei aptarnavimą, individualiai atsižvelgiame į kiekvieno, studento ar ypač laukiamo vyresnio amžiaus žmogaus norus ir pageidavimus. Per kelis mėnesius pataisysime tai, ką gadinote metų metus – Jūsų sveikatą!

Gerai suprantame, jog užsiauginti raumenis – ne visų Jūsų pagrindinis tikslas. Jūs ir patys žinote, kad fizinis aktyvumas, režimas, padeda planuoti dieną bei nuteikia darbui. Jūs tą dieną dirbsite geriau, reiškia ir uždirbsite daugiau.

Kiti sporto klubai Vilniuje.


 

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)