fbpx

OAZIS (Šilutė)

Sporto klubas Šilutėje Oazis

Adresas: Martyno Jankaus g. 12, Šilutė

tel. 8 441 76 086

Darbo laikas:

  • 8:00 – 21:00
  • 8:00 – 21:00
  • 8:00 – 21:00
  • 8:00 – 21:00
  • 8:00 – 21:00
  • 9:00 – 16:00
  • 9:00 – 16:00

Kaina: nuo 24,10 eur/mėn.

Facebook: https://facebook.com/Oazis-312752133419/

Tinklalapis: http://oazis.lt

El. p.: info@oazis.lt

Aprašymas.

Išskirtinis mūsų požiūris į aptarnavimo kokybę ir Jus. Pagrindinis mūsų uždavinys – sudaryti kuo geresnes sąlygas, jaukesnį klimatą, suteikti maksimalų psichologinį bei fizinį komfortą, kad Jūsų apsilankymai mūsų centre paliktų neišdildomą komforto, harmonijos bei ramybės jausmą.

Platus mūsų paslaugų spektras patenkins tiek Jūsų, tiek Jūsų šeimos poreikius, mūsų sporto klube – viskas vienu metu ir vienoje vietoje. Esminis mūsų išskirtinumas – tai labai aukštas paslaugų kokybės lygis.

Pas mus dirba specialistai-profesionalai, žmonės entuziastai, išmanantys bei mylintys savo darbą, sugebantys maloniai bei išsamiai perteikti informaciją. Mes labai daug dėmesio skiriame žmogiškajam faktoriui, todėl mūsų centre vyrauja ramybė ir harmonija. Fitneso treniruoklių salė aprūpinta pačia moderniausia kardio įranga bei estetiškais ir patogiais jėgos treniruokliais, sportuojant suteikiančiais komforto jausmą.

Fitneso salė, kardio ir jėgos treniruokiai
Moderniai įrengta sporto klubo fitneso treniruoklių salė. Patogūs, funkcionalūs jėgos ir kardio treniruokliai visų grupių raumenims

Sporto klubas OAZIS siūlo:

jogos ir kalanetikos treniruotes
Aerobika, zumba, joga ir kalanetika
Tai puiki mankšta sąnariams, raumenų stiprinimui, lankstumui. Puiki saviraiškos forma, kurianti pozityvią energiją, gaivinanti protą.

oazis x-fit ir TRX funkcinės treniruotės
X-fit ir TRX funkcinės treniruotės
Funkcinės X-fit ar TRX treniruotės stiprina viso kūno raumenis, gerina širdies ir kvėpavimo sistemų darbą. Tai greita, intensyvi, veiksminga ir nenuobodi viso kūno treniruotė

Oazis sporto klubas-spa baseinas,pirtis,turkiška,sauna
Sauna, turkiška pirtis ir baseinas
Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite SPA zonos malonumais – turkiška, suomiška sauna, Himalajų druskos pirtimis, sukūrine vonia ir baseinu.

Pasilepinkite SPA poilsiu kūnui ir mintims!

Kiti sporto klubai.


 

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)