Elada (Šiauliai)

Elada

Sporto klubas Šiauliuose – Elada

Adresas: Vytauto g. 263, Šiauliai

tel. 8 415 25 505

Darbo laikas:

  • 6:30 – 21:30
  • 6:30 – 21:30
  • 6:30 – 21:30
  • 6:30 – 21:30
  • 6:30 – 21:30
  • 10:00 – 17:00
  • 9:00 – 15:00

Kaina: nuo 15 eur/mėn

El. p.: [email protected]

Priežastys, kodėl verta rinktis būtent šį Šiaulių miesto sporto klubą.

Gražias ir ilgametes tradicijas turinčio Šiaulių sporto klubo Elada vizija – ne vien patrauklesnį kūną, jėgą bei raumenyną, taip pat ištvermę ir lankstumą lavinančios treniruotės. Ne mažiau nei pratybos su svarmenimis ar nuotaikingi ir uždegantys aerobikos užsiėmimai, klubo narių yra mėgstamos tradicinės išvykos į gamtą, klubo varžybos bei gimtadienio šventės. Apibūdinant keliais žodžiais tiesiog geresnė gyvenimo kokybė.

Žodis Elada – Helada, graikų Hellas senovės Graikijos vardas. O ten kūno kultas buvo itin populiarus ir gerbiamas. Būtent čia fizinės pratybos įgavo sistemingų treniruočių pobūdį. Senovės graikai, propagavę kalokagathia (grožis ir gėris) siekius, pirmieji jėgos vystymui pradėjo naudoti ir svarmenis.

Jau daugiau nei 35-erius metus sveiką gyvenimo būdą propaguojančiai Eladai pakeliui su tais, kurie siekia naujos gyvenimo kokybės: fizinių pratybų, racionalios mitybos bei teigiamo nusiteikimo sintezės. Klubo sėkmingą gyvavimą lemia tai, jog sportuojantys trokštantys geriau jaustis gali tai daryti už labai netgi prieinamą kainą. Todėl dažnas atranda, jog tik šiame Šiaulių klube yra optimalus paslaugos kokybės bei kainos santykis. Šios strategijos klubo vadovai linkę laikytis ir ateityje.

Pradėję sportuoti naujokai iškart pastebi ir demokratišką klientų tarpusavio bendravimą, todėl čia netenka jaudintis, kad jūsų nesupras ar slapta pasišaipys.

Sportavimas yra saugus ir dėl to, jog klubo lankytojus nuolat prižiūrintys bei konsultuojantys profesionalūs instruktoriai Valerijus Aleinikovas, Arūnas Petraitis ir Andžela Šėgždienė – yra išklausę Lietuvos kūno kultūros akademijos kvalifikacijos kėlimo kursų programas, pastoviai atnaujina savo žinių bagažą rengiamuose seminaruose ne vien Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dirbant vadovaujamasi saugiomis šiuolaikinės sveikatingumo metodikos treniruočių programomis.

Klubo darbuotojai sukurs treniruočių programas, koreguos jas atsižvelgdami į jūsų rezultatus bei pageidavimus.

👉 Visi sporto klubai Lietuvoje ir sporto klubų žemėlapis!