fbpx

EOLA (Plungė)

Sporto klubas Plungėje Eola

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 5, Plungė

tel. 8 667 44 924

Darbo laikas:

  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 9:00 – 15:00
  • nedirba

Kaina: nuo 25 eur/mėn.

Facebook: https://facebook.com/EolaKlaipeda/

Tinklalapis: https://eola.lt/eola-plungeje/

El. p.: plunge@eola.lt

Aprašymas.

Sporto klube yra 350 m2 treniruoklių salė, kur Jūs galite išbandyti virš 40 naujausių “Life fitness” (JAV) treniruoklių. Pagal klientų fizinį pasiruošimą ir amžių sudaromos individualios treniruočių, mitybos programos, teikiamos nemokamos konsultacijos, kurias Jums suteiks Lietuvos kūno kultūros akademijos ir atestuoti sertifikuoti treneriai.

Geros nuotaikos sporto klube suteiks specialiai įrengtoje salėje vykstančios įvairiausios grupinės treniruotės – aerobika, įvairūs šokiai. Jums nenusibos vis tie patys aerobikos pratimai, nes sporto klubo „Eola“ profesionalūs treneriai ruošia efektyvias ir įdomias aerobinių užsiėmimų programas (net 20 aerobikos rūšių), kurios padės greitai pasiekti trokštamų rezultatų.

Kardio zonoje Jūsų laukia moderni “Precor” (JAV) ir ” Nautilus” (JAV) įranga.

Po treniruotės kviečiame pasilepinti suomiškose pirtyse (veikia visada ir be jokio papildomo mokesčio).Išbandyti visus šiuos siūlomus kūną ir sielą atgaivinančius malonumus.

SPORTO KLUBO PASLAUGOS
Kardio zona
Aerobika
Multifunkcinės diržų treniruotės
Funkcinės zonos
Kalanetika
Treniruokliai

KITOS PASLAUGOS
Baras
Soliariumas
Pirčių zona

Mums svarbiausia, jog sportuotumėte saugiai ir nežalodami savęs siektumėte savo tikslo, todėl nedvejodami galite kreiptis į bet kurį trenerį su savo klausimu. Nesvarbu, ar būtumėte naujokas ir nežinotumėte, kaip įjungti bėgtakį, ar būtumėte sporto aistruolis ir norėtumėti pasikonsultuoti dėl svorių pasirinkimo – mūsų treneriai skirs pakankamai dėmesio ir atsakys į visus iškilusius klausimus be jokio papildomo mokesčio.

Kiti sporto klubai.


 

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)