VS-Express (Mažeikiai)

sporto klubas Marijampolė Vs-Express

Sporto klubas Mažeikiuose VS-Express

Adresas: M. Daukšos g. 26, Mažeikiai

tel. 8 700 44 866

Darbo laikas: 24/7

Kaina: nuo 14,95 eur/mėn.

El. p.: [email protected]

Priežastys, kodėl verta rinktis būtent šį sporto klubą.

Mažeikių mieste įsikūręs tiesiog tobulas sporto klubas VS-Express, kuriame netrūksta nieko! Tokio sporto klubo pavydi net didieji miestai. 1400 kvadratinių metrų erdvės užpildytos kokybiškais treniruokliais. Preciziškai surikiuotas inventorius ir švara, tai ką kiekvieną kartą išvydęs klientas gali lengviau atsikvėpti ir pradėti savo treniruotę nesukant galvos apie netinkamai padėtą inventorių.

Čia rasite 12 bėgimo takelių, 4 laiptinius treniruoklius taip pat galėsite pajusti bėgimo laisvę su bemotoriais bėgimo takeliais, tai tik dalis treniruoklių, ko gero, geriausiame sporto klube Mažeikiuose.

Kada galiu pradėti sportuoti?

Sportuoti galite pradėti po sėkmingo sporto klubo narystės apmokėjimo.

Kaip naudotis rūbinių spintelėmis?

Spintelėmis gali naudotis tik registruoti klientai. Pridėjus pirštą prie rūbinėse įrengtų spintelių atrakinimo terminalų jums priskiriama spintelė, spaudžiate lietimui jautriame ekrane atidaryti, spintelė atidaroma. Spintele galite naudotis visą laiką kol esate sporto klube. Išėjus iš sporto klubo pro turniketą spintelė anuliuojama ir sekantį kartą užėjus jums sugeneruojama nauja spintelė. Neišeikite iš sporto klubo palikę daiktus spintelėje, nes sugrįžus sistema jums priskirs naują spintelę.

Ar sporto klube yra treneriai?

Taip, sporto klubo treneriai yra visada savo budėjimo metu.

Ar yra grupinės treniruotės?

Funkcinės grupinės treniruotės vykstą atskirai susitarus su treneriais.

Ar galima abonementą perleisti kitiems asmenims?

Sporto klubo VS-Express abonemento negalima perleisti kitiems asmenims, jeigu ši funkcija nėra/nebuvo įtraukta prie jūsų narystės (narystės su akcija, mėnesio abonementas). Abonementą galima perleisti tik vieną kartą.

👉 Visi sporto klubai Lietuvoje ir sporto klubų žemėlapis!