fbpx

VS-FITNESS (Kaunas)

Sporto klubas Kaune Vs-Fitness

Adresas: Islandijos pl. 32, Kaunas

tel. 8 637 77 474

Darbo laikas:

  • 6:30 – 22:00
  • 6:30 – 22:00
  • 6:30 – 22:00
  • 6:30 – 22:00
  • 6:30 – 22:00
  • 8:00 – 18:00
  • 8:00 – 18:00

Kaina: nuo 19,95 eur/mėn.

Facebook: https://facebook.com/vsfitness.mega/

Tinklalapis: https://vs-fitness.lt/kaunas/

El. p.: kaunas@vs-fitness.lt

Aprašymas.

VS-Fitness – Didžiausias aktyvaus laisvalaikio ir sveikatingumo centras Baltijos šalyse, kur aktyviai laisvalaikį leisti gali tiek suaugę, tiek vaikai, sporto profesionalai ir mėgėjai. 7.500 m2 dydžio kompleksas išsiskiria naujausia modernia įranga ir itin plačiu paslaugų spektru. Milžiniška sporto erdvė su jėgos bei kardio treniruokliais, 4 teniso kortai su profesionalia „Decoturf“ danga, 2 skvošo kortai, kopimo sienelė, daugiau kaip 300 įvairų grupinių treniruočių, virtualios treniruotės, po 2 atskiras vyrų ir moterų pirtis, sveiko maisto baras, soliariumai bei viena moderniausių Lietuvoje „Crosstraining“ zonų – visu tuo gali naudotis kiekvienas „VS Fitness“ klientas. Čia veikia ir modernus Reabilitacijos centras, kuriame į reabilitaciją žiūrima taikant šiuolaikišką požiūrį. Naujausia įranga, diagnostika, reabilitacijos programos, modernus baseinas su kilnojamu dugnu, profesionalų komanda – tai šio centro vienas iš didžiausių išskirtinumų.

VS FITNESS Tau pasiūlys išskirtinai platų svorių pasirinkimą ir visa tai tik tam, kad pasiektum savo TIKSLĄ! Jei norite efektyviai padidinti jėgą ar priaugti raumenų masės, niekas nepakeis modernių ELEIKO ir MIGHTY laisvų svorių. Jėgos trikovės mėgėjai turės galimybę išbandyti Eleiko jėgos trikovės štangų komplektus, kurie leidžia net iki 700 kg apkrovą. Šioje zonoje taip pat galėsite išbandyti net 6 profesionalius varžybinius ELEIKO sunkiosios atletikos ir trikovės štangų komplektus.

Sportininkams svarbiausia darbas su profesionalia, geriausia įranga. Eleiko – nr. 1 pasaulyje laisvų svorių ir štangų prekinis ženklas, kurį renkasi tūkstančiai pasaulio atletų. Naudojant Eleiko buvo pasiekta daugiau, kaip 1000 rekordų, o nuo šiol ją išbandyti galėsite ir Jūs VS-Fitness sporto klube.
Įdomus faktas: šioje zonoje galėsite mėgautis daugiau kaip 9.000 kg laisvų svorių, o maksimali treniruoklių apkrova siekia net 300kg.

Kiti sporto klubai Kaune.


 

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)