fbpx

LINIJA (Kaunas)

Sporto klubas Kaune Linija

Adresas: Taikos pr. 44A, Kaunas

Tel.nr. 8 373 80 319

Darbo laikas:

  • 7:00 – 21:30
  • 7:00 – 21:30
  • 7:00 – 21:30
  • 7:00 – 21:30
  • 7:00 – 20:00
  • 9:00 – 18:00
  • 9:00 – 22:00

Kaina: nuo 26 eur/mėn

Facebook: https://facebook.com/SC.LINIJA/

Tinklalapis: http://linijasportas.lt

El. p.: info@linijasportas.lt

Aprašymas.

Šaunus sveikatingumo centras mąstantiems ir norintiems judėti tikslingai, saugiai ir efektyviai. Ypatybės: funkcinė treniruotė, TRX, sveikatingumo treniruotės, treniruoklių salės, STEP aerobika, kūno dizaino aerobika, Fitness Bike, Pilates, joga, L-pump, pilvo preso treniruotės, AQUA.

SC „Linija“ registratūroje galite įsigyti dovanų kuponą. Galite padovanoti konkrečią paslaugą (vienkartinius apsilankymus, abonementus į treniruoklių salę ar į vandens zoną, asmenines treniruotes, masažo paslaugas) arba pinigų sumą.

ASMENINĖS TRENIRUOTĖS SALĖJE

Treniruojantis treniruoklių salėje galima sustiprinti raumenis, numesti svorio ar padailinti kūno linijas. Jėgos pratimai  yra svarbūs visiems žmonėms, nes dauguma gyvena pernelyg nejudriai, o raumuo be judesio ir fizinio krūvio nesivysto bei suglemba. Tačiau norint sustiprinti savo kūną ir pasiekti džiuginančių rezultatų, reikia žinoti kaip teisingai tai daryti. SC „Linijoje“ dirbantys profesionalūs treneriai pagal jūsų individualius poreikius, tikslus bei fizinį pasirengimą sudarys asmeninę treniruočių programą ir padės kryptingai siekti rezultatų. Asmeninės treniruotės metu treneris parodys, kaip teisingai sportuoti, kaip pasirinkti tinkamą fizinį krūvį, treniruotės metu neperžengti savo galimybių ribos, nedaryti žalos organizmui. Sužinosite kokios dažniausiai daromos klaidos treniruojantis, o taip pat išmoksite palaikyti teisingą širdies pulso zoną, stebėti savo kūną, jo būklę krūvio metu. Asmeninių treniruočių metu rezultatai pasiekiami greičiau.

Kiti sporto klubai Kaune.


 

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)