Idėja (Kaunas)

Idėja

Sporto klubas Kaune – Idėja

Adresas: Butrimonių g. 9, Kaunas

tel. 8 606 51 960

Darbo laikas:

  • 9:00 – 21:00
  • 9:00 – 21:00
  • 9:00 – 21:00
  • 9:00 – 21:00
  • 9:00 – 21:00
  • 9:00 – 15:00
  • nedirba

Kaina: nuo 22 eur/mėn.

El. p.: [email protected]

Priežastys, kodėl verta rinktis būtent šį Kauno miesto sporto klubą.

Sporto klubas Idėja anksčiau ar vėliau švysteli dažno žmogaus mintyse. Kai kada ji taip ir lieka nerealizuota, tačiau vis dažniau žmonės atranda kelią į sporto klubą, stadioną ar baseiną. Dažnai sportas tampa daugelio gyvenimo dalimi ir būtinybe. Tarp populiariausių sporto šakų ypatingą vietą užima kultūrizmas ir lengvasis kultūrizmas (fitness), kurios yra vienos prieinamiausių ir masiškiausių fizinės veiklos formų.

Šiais laikais, kai reklamuojamos stebuklingos priemonės, padedančios beveik be pastangų atsikratyti nereikalingais riebalinio audinio kilogramais, galinčios lengvai įveikti celiulito sluoksnį ar elektrinių impulsų pagalba užauginti solidų raumenyną. Šios sporto šakos ir dabar lieka vienos iš nedaugelio tikrų ir niekam nekeliančių abejonių priemonių, padedančių įgyti sveiką, gražų ir stiprų kūną. Kultūrizmo ir lengvojo kultūrizmo pratimai sudaro nemažą, beveik visų sporto šakų fizinio pasiruošimo dalį. Idėja sporto klube naudojamos metodikos, jau seniai skina kelią daugeliui sportininkų į sportines aukštumas. Taip pat ir nauji atradimai papildo mūsų sudaromas programas, taip leisdami sporto klubo lankytojams nuolat tobulėti. Mes viliamės, kad atėję sportuoti į sporto klubą Idėja jūs naudingai praleisite laiką, kiekvieną kartą išsinešite šiek tiek žvalumo, geros nuotaikos ir priartėsite prie savo užsibrėžtų tikslų.

Sporto klubas Idėja yra ramioje vietoje, Kauno miesto Dainavos mikrorajone. Čia rasite erdvius vyrų ir moterų persirengimo kambarius, sauną, sporto salę su puikia ventiliacija ir moderniais kardio treniruokliais. Sporto klube įrengta oro kondicionavimo sistema palaiko pastovią temperatūrą sporto salėje, todėl net ir per didžiausius karščius treniruositės maloniai vėsioje sporto salėje. Sporto klube Idėja rasite profesionalius Motus, Impulse, Techno Gym treniruoklius ir kitą sporto inventorių. Jums visada padės ir patars puikiai savo darbą išmanantys treneriai, sugebantys tinkamai įvertinti jūsų fizinį pasiruošimą ir toliau jus lydės į kūno tobulumo viršūnę.

👉 Visi sporto klubai Lietuvoje ir sporto klubų žemėlapis!