Gym+ (Kaunas)

sporto klubas gym+

Sporto klubai Kaune – Gym+

Adresas: V. Krėvės pr. 13, Kaunas

El. p.: [email protected]


Adresas: Baltų pr. 49F, Kaunas

El. p.: [email protected]


Adresas: Pramonės g. 25, Kaunas

El. p.: [email protected]


tel. 8 6143 35 55

Darbo laikas: 24/7

Kaina: nuo 18,90 eur/mėn.

Priežastys, kodėl verta rinktis būtent šį Kauno miesto sporto klubą.

Ar žinojai, kad būtent mūsų sporto klubas Gym+ – tai pats pirmasis Lietuvoje 24 val. per parą bei 7 dienas per savaitę veikiantis sporto klubas! Tad pasirink tinkamiausią sporto klubo lokaciją ir ateik kada patogu tau! Prisijunk prie smagių grupinių treniruočių, mėgaukis soliariumo spinduliais, nemokamu filtruotu vandeniu, rask asmeninį trenerį ir gyvenk sveikai!

Darbo laikas 24/7

Gym+ sporto klubas dirba 24 valandas per parą, kiekvieną dieną, visus metus. Nesvarbu, ar tai būtų ankstus sekmadienio rytas, ar valanda iki naujųjų metų – jauskite laisvę sportuoti kada norite.

Neribotas apsilankymas

Nesvarbu, ar norit tik lengvai prasibėgti ant takelio, ar išlieti visą savo energiją kilnojant svarmenis – tau niekada nereikės žvilgčioti į laikrodį, kiek gi laiko Jums liko. Nei apsilankymų laikas, nei skaičius nėra ribojami.

Salės plotas nuo 1200 iki 1900 kv. metrų

Kiekvienas sporto klubas Gym+ tampa vis didesnis, erdvesnis ir suteikiantis daugiau pasirinkimo laisvės kiekvienam sportuojančiam. Čia nepritrūks nei įrangos nei vietos kad galėtumėte pasiekti geriausius rezultatus.

Daugiau nei 100 skirtingų treniruoklių

Kiekviename sporto klube yra platus treniruoklių ir kito sportinio inventoriaus pasirinkimas kuriuo galite naudotis.

Neribotas soliariumas

Deginkitės naujuose vokiečių gamintojo Mega Sun Space 2000 soliariumuose neribotai, kad sportiškas kūnas būtų dar gražesnis.

👉 Visi sporto klubai Lietuvoje ir sporto klubų žemėlapis!


Panašūs straipsniai