Green Fit (Kaunas)

Green Fit

Sporto klubas Kaune – Green Fit

Adresas: Julijanavos g. 1E, Kaunas

tel. 8 698 22 231

Darbo laikas:

  • 6:30 – 21:30
  • 6:30 – 21:30
  • 6:30 – 21:30
  • 6:30 – 21:30
  • 6:30 – 21:30
  • 9:00 – 14:00
  • 9:00 – 14:00

Kaina: nuo 28 eur/mėn.

El. paštas: [email protected]

Priežastys, kodėl verta rinktis būtent šį Kauno miesto sporto klubą.

Green Fit – naujas, jaukus ir energingas, novatoriškas ir komfortiškas sporto klubas. Treniruoklių salė, grupinės treniruotės – tai šiuolaikiško ir aktyvaus žmogaus laisvalaikio vieta. Mūsų sporto klubas pasirūpins ir užtikrins kiekvieno kliento higieną, nes nauji treniruokliai apvilkti antibakterine oda, bei išklota antibakterinė grindų danga. Naujumo, šviežumo bei patogumo pojūtis, vos tik įžengus į sporto klubą, garantuotas.
Sporto klube Green Fit  laukiamas kiekvienas: sveikas, turintis sveikatos problemų, norintis numesti ar priaugti svorio, norintis sustiprėti. Kiekvienas gaus teisingą ir tikslią informaciją, pasirinkdamas treniruoklių salę ar grupinius užsiėmimus. Visa reikalinga trenerių priežiūra, konsultacijos mitybos ir sporto klausimais – tiesiogiai iš profesionalų lūpų. Tai vieta, kur norėsis sugrįžti vėl ir vėl!

Treneriai

Sporto klubo Green Fit įkūrėjai – Darius ir Indrė Bukšnaičiai. Darius – daugkartinis Lietuvos kultūrizmo čempionatų čempionas ir prizininkas, daugkartinis įvairių tarptautinių turnyrų nugalėtojas ir prizininkas, sveikos mitybos specialistas, turintis 15 metų darbo patirtį sportinėje veikloje, pasižymintis nenuginčijama kompetencija, motyvuojantis ir mylintis žmones, atsidavęs darbui, treneris. Dariaus kredo: daryk savo darbą dešimčia su pliusu, o visa kita – Dievo rankose.
Indrė – dalinsis sukaupta asmenine patirtimi sporto ir mitybos klausimais. Indrė, turinti farmacijos išsilavinimą, teigia, jog svarbu užbėgti įvykiams už akių, sportuoti, prisižiūrėti mitybą, kontroliuoti kūno svorį, kad vėliau netektų gydytis medikamentais  nuo daugybės ligų.

Sportas – sveikata, tą kiekvieną dieną stengsis įrodyti ir pabrėžti kiekvienam klientui, siekiančiam savo tikslų.

👉 Visi sporto klubai Lietuvoje ir sporto klubų žemėlapis!


Panašūs straipsniai