Geležiniai Žmonės (Kaunas)

GELEŽINIAI ŽMONĖS

Sporto klubas Kaune – Geležiniai Žmonės

Adresas: Savanorių pr. 271, Kaunas

tel. 8 656 66 669

Darbo laikas:

  • 8:00 – 21:30
  • 8:00 – 21:30
  • 8:00 – 21:30
  • 8:00 – 21:30
  • 8:00 – 20:30
  • 10:00 – 15:00
  • nedirba

Kaina: nuo 40 eur/mėn.

El. p.: [email protected]

Priežastys, kodėl verta rinktis būtent šį Kauno miesto sporto klubą.

Klube yra erdvi, patogi 280 kv. metrų treniruoklių salė, sukomplektuota padedant keturiems geriausiems Lietuvos įrankių gamintojams, yra Techno Gym treniruokliai ir Stair Masters kardio treniruokliai – laipteliai, elipsinis treniruoklis, slidės, bėgimo takeliai. Mūsų klientų patogumui erdvūs persirengimo kambariai.
Prekiaujame Universal, Scitec Nutrition, All Star ir kitų gamintojų maisto papildais.

Mūsų misija

Skatinti įvairaus amžiaus žmones ne tik fiziškai aktyviau gyventi ir sportuoti treniruoklių salėse, bet tai daryti teisingai ir taisyklingai, netraumuojant savęs. Padėti formuoti savo kūną, gerinti sveikatą bei savijautą, reabilituoti žmones po traumų ir įvairių susirgimų. Mūsų sporto klubuose dirba tik patyrę ir kvalifikuoti instruktoriai, kurie geba atsakyti į įvairius klientams iškilusius klausimus, sudaryti treniruočių ir mitybos planus, kad žmonės pasiektų savo išsvajotus ir užsibrėžtus tikslus, pagerintų ne tik kūno linijas, bet ir savijautą. Ne vienas mūsų sporto klubų lankytojas džiaugiasi ženkliai pagerėjusia sveikata, gali gyventi pilnavertį gyvenimą, nors dar neseniai buvo aktyvus gydymo įstaigų lankytojas. Mes žinome kaip padėti Jums tapti sveikais ir gražiais!

Geležiniai Žmonės – pastarojo meto Lietuvos čempionatų ir taurės varžybų lyderis. Nuo 1996 m. klubo komanda nuolat iškovoja pirmąsias vietas komandinėje įskaitoje, nepaisant su kokiomis organizacijomis varžybos vyktų. Tad pelnytai galima sakyti, kad Geležiniai Žmonės – stipriausias praėjusio dešimtmečio bei pastarojo meto Lietuvos kultūrizmo ir fitneso klubas.

👉 Visi sporto klubai Lietuvoje ir sporto klubų žemėlapis!


 

Panašūs straipsniai