fbpx

GELEŽINIAI ŽMONĖS (Kaunas)

Sporto klubas Kaune – Geležiniai Žmonės

Adresas: Savanorių pr. 271, Kaunas

tel. 8 656 66 669

Darbo laikas:

  • 8:00 – 21:30
  • 8:00 – 21:30
  • 8:00 – 21:30
  • 8:00 – 21:30
  • 8:00 – 21:00
  • 10:00 – 15:00
  • nedirba

 

Kaina: nuo 37 eur/mėn

Facebook: https://facebook.com/Gele%C5%BEiniai-%C5%BDmon%C4%97s-147793698593062/

Tinklalapis: http://geleziniaizmones.lt

El. p.: info@geleziniaizmones.lt

Aprašymas.

Klube yra erdvi, patogi 280 kv. metrų treniruoklių salė, sukomplektuota padedant keturiems geriausiems Lietuvos įrankių gamintojams, yra TechnoGym treniruokliai ir StairMasters kardio treniruokliai – laipteliai, elipsinis treniruoklis, slidės, bėgimo takeliai. Mūsų klientų patogumui erdvūs persirengimo kambariai.
Prekiaujame Universal, Scitec Nutrition, All Star ir kitų gamintojų maisto papildais.

 

MŪSŲ MISIJA
Skatinti įvairaus amžiaus žmones ne tik fiziškai aktyviau gyventi ir sportuoti treniruoklių salėse, bet tai daryti teisingai ir taisyklingai, netraumuojant savęs. Padėti formuoti savo kūną, gerinti sveikatą bei savijautą, reabilituoti žmones po traumų ir įvairių susirgimų. Mūsų sporto klubuose dirba tik patyrę ir kvalifikuoti instruktoriai, kurie geba atsakyti į įvairius klientams iškilusius klausimus, sudaryti treniruočių ir mitybos planus, kad žmonės pasiektų savo išsvajotus ir užsibrėžtus tikslus, pagerintų ne tik kūno linijas, bet ir savijautą. Ne vienas mūsų sporto klubų lankytojas džiaugiasi ženkliai pagerėjusia sveikata, gali gyventi pilnavertį gyvenimą, nors dar neseniai buvo aktyvus gydymo įstaigų lankytojas. Mes žinome kaip padėti Jums tapti sveikais ir gražiais!

Geležiniai Žmonės – pastarojo meto Lietuvos čempionatų ir taurės varžybų lyderis. Nuo 1996 m. klubo komanda nuolat iškovoja pirmąsias vietas komandinėje įskaitoje, nepaisant su kokiomis organizacijomis varžybos vyktų. Tad pelnytai galima sakyti, kad Geležiniai Žmonės – stipriausias praėjusio dešimtmečio bei pastarojo meto Lietuvos kultūrizmo ir fitneso klubas.

 

Kur sportuoti Kaune? Štai visi sporto klubai Kaune

Štai čia visi sporto klubai Lietuvoje. Pamatyk, kaip atrodo sporto klubų žemėlapis!


 

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)