fbpx

FITCLUB (Kaunas)

Sporto klubai Kaune Fitclub

Adresas: Šiaurės pr. 8D, Kaunas

Adresas: V. Krėvės 57, Kaunas

tel. 8 675 15 748

Darbo laikas: 24/7

Kaina: nuo 16 eur/mėn

Facebook: https://facebook.com/fitclub.lt/

Tinklalapis: https://fitclub.lt/

El. p.: info@fitclub.lt

Aprašymas.

Tai modernus, jaukus ir energingas sporto ir sveikatingumo centras. Čia rasite platų asortimentą žymiausių pasaulyje gamintojų treniruoklių, norimų rezultatų siekti padės patyrę ir energingi treneriai, o jėgas atgausite saunoje ir sportinių kokteilių bare.

Neribota apsilankymų trukmė
Sportuok tiek, kiek širdis geidžia! Neribojame tavo apsilankymų trukmės – atvyk ir liek prakaitą salėje kiek tik norisi!
Laisvė sportuoti bet kuriuo metu
Ryte vos atsikėlus, prieš sočius pietus ar vietoj naktinio klubo? Nuskaitęs piršto antspaudą į FitClub 24/7 pateksi bet kuriuo paros metu!
Įvadinė programa
Jei nežinai nuo ko pradėti – skubame į pagalbą. Sporto klube rasi įvadines sporto programas, todėl vos atėjus pradėsi sportuoti taisyklingai!
2 mėnesiai atostogų
FitClub 24/7 suteikia tau galimybę pailsėti nuo sporto – stabdyk savo narystę net iki 2-jų mėnesių ir ilsėkis be galvos skausmo.
Treniruoklių salė
Gausybę aukštos kokybės pripažintų gamintojų treniruoklių rasi visuose FitClub 24/7.
Funkcinė zona
Svoriai, svarmenys, svareliai – viską rasi pas mus. Pradėk nuo lengviausio ir siek naujų svorių kilnojimo rekordų!
Sauna
Kas gali būti geriau už pelnytą poilsį rūpestingai iškūrentoje suomiškoje pirtyje? Sportuok ir atsipalaiduok mūsų saunoje! Saunos darbo laikas: I-III-V nuo 16:30 iki 20:00
Kokteilių baras
Atgauk jėgas ir numalšink troškulį mūsų kokteilių bare. Tik maistingi, švieži ir atgaivinantys mūsų profesionalių barmenų plakami kokteiliai sporto klubo nariams!

sporto klubai kaune

Kiti sporto klubai Kaune.


 

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)