Fitness Factory Gym (Garliava)

Fitness Factory Gym

Sporto klubas Garliavoje – Fitness Factory Gym

Adresas: Vytauto g. 109A, Garliava

tel. 8 673 53 363

Darbo laikas:

  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 15:00
  • 9:00 – 19:00
  • 9:00 – 19:00

Kaina: nuo 25 eur/mėn.

El. p.: [email protected]

Priežastys, kodėl verta rinktis būtent šį sporto klubą.

Sporto klubas Garliavoje – Fitness Factory Gym jau 8 metus yra vienas iš lyderių Lietuvoje bei Baltijos šalyse tarp geriausiai paruoštų sportininkų kultūrizmo varžybose. 4 metus iš eilės Baltijos kultūrizmo čempionato komandinės įskaitos nugalėtojai.

Aukštos kvalifikacijos specialistai – treneriai pasiruošę jums padėti pasiekti savo tikslus, per trumpiausią laiką, saugant sveikatą.

Sporto klubo Fitness Factory Gym treneriai – tai LSU treniravimo sistemų, visuomenės sveikatos absolventai, įvairių sporto salės, kineziterapijos sveikatingumo bei profesionalaus sporto seminarų dalyviai. Mūsų treneriai aktyviai dalyvauja Lietuvos kultūrizmo federacijos veikloje, kurioje net trys iš jų yra Lietuvos kultūrizmo federacijos valdyboje.

Mūsų sporto klube, treneriai profesionaliai rengia vyrus bei merginas kultūrizmo bei bikini varžyboms.

Sporto klubas jau 8 metus vienas iš lyderių Lietuvoje bei Baltijos šalyse tarp geriausiai paruoštų sportininkų kultūrizmo varžybose. 4 metus iš eilės Baltijos kultūrizmo čempionato komandinės įskaitos nugalėtojai.

Aukštos kvalifikacijos specialistai – treneriai pasiruošę jums padėti pasiekti savo tikslus, per trumpiausią laiką, saugant sveikatą.

Norite pasiruošti vasarai, priaugti raumenų, sulieknėti, reabilituotis po traumų ar tiesiog palaikyti sportinę formą? Mes jums padėsime kuo greičiau ir lengviau pasiekti savo užsibrėžtus tikslus ir susikurti savo svajonių kūną!

Profesionali nuolatinė trenerių priežiūra salėje, treniruočių sistemų ir mitybos planų sudarymas bei konsultacijos maisto papildų suderinimo ir vartojimo klausimais.

👉 Visi sporto klubai Lietuvoje ir sporto klubų žemėlapis!