Hardcore Gym (Alytus)

Hardcore Gym

Sporto klubas Alytuje – Hardcore Gym

Adresas: Kepyklos g. 17, Alytus

tel. 8 641 44 402

Darbo laikas:

  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 9:00 – 15:00
  • 9:00 – 15:00

Kaina: nuo 20 eur/mėn.

El. p.: [email protected]

Priežastys, kodėl verta rinktis būtent šį Alytaus miesto sporto klubą.

Sporto klube Alytuje – Hardcore Gym, laukiamas kiekvienas, norintis sportuoti ir progresuoti. Treniruokitės kada Jums patinka ir kaip Jums patinka! Didelis pasirinkimas įvairių priemonių norint pasiekti norimą rezultatą. Aukštos klasės personalas pasiruošęs Jums visada padėti ir patarti visais Jums rūpimais klausimais. Mes atsakingai žiūrime į Jūsų tikslus ir norus. Taigi pasiruoškite juos perkelti į kitą lygį ir prisijunkite prie mūsų šiandieną.

Paslaugos sporto klube Hardcore Gym

Grupinės treniruotės

Kardio treniruotės – tai treniruotės, kurios skirtos ištvermei, kalorijų deginimui bei gerai formai palaikyti. Tai labai geras būdas atsikratyti per didelio svorio, padailinti figūrą, įgauti energijos visai dienai bei pasitikėjimo savimi. Kardio treniruotės – tai raktas į gražesnę figūrą ir geresnę sveikatą.

Grupinė kineziterapija –  specializuota stuburo bei viso kūno treniruotė.

Programos

Individualių sporto programų sudarymas, atsižvelgiant į jūsų kūno poreikius. Individualių mitybos rekomendacijų sudarymas. Sporto klubo Hardcore Gym treneriai padės jums pasiekti užsibrėžtą tikslą greičiau ir efektyviau.

Asmeninis treneris

Asmeninė treniruotė – tai maksimalus dėmesys kiekvienam sportuojančiam individualiai! Profesionalūs treneriai sudarys tik jums skirtą sporto programą, prižiūrės kiekvieno atliekamo pratimo techniką ir rūpinsis, kad norimas rezultatas būtų pasiektas kuo greičiau. Su asmeniniu treneriu progresas daug spartesnis, traumų tikimybė mažesnė. Pasiekite gražesnes kūno linijas daug greičiau, nei tą padarytumėte vienas pats!

Kineziterapinė mankšta vaikams

Kineziterapija vaikams taisyklingai laikysenai formuoti – tokia sveikatingumo mankšta padeda pagerinti organizmo funkcijas.

Mitybos rekomendacijų sudarymas

Siekiame išmokyti jus maitintis taip, kad dieną pradėtumėte pilni jėgų ir  pasitikėjimo savimi. Sveikos mitybos planas suteiks jums daugiau energijos, pagerins savijautą, sureguliuos jūsų svorį ir padės palaikyti tinkamą fizinę formą. Tereikia užsibrėžti norimą tikslą ir mes kartu padėsime jums tą pasiekti!

👉 Visi sporto klubai Lietuvoje ir sporto klubų žemėlapis!