fbpx

HARDCORE GYM (Alytus)

Sporto klubas Alytuje Hardcore Gym

Adresas: Kepyklos g. 17, Alytus

tel. 8 641 44 402

Darbo laikas:

  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 9:00 – 15:00
  • 9:00 – 15:00

Kaina: nuo 20 eur/mėn

Facebook: https://facebook.com/hardcoregym/

Tinklalapis: http://hardcoregym.lt

El. p.: nuomeja@gmail.com

Aprašymas.

Treniruokitės kada Jums patinka ir kaip Jums patinka! Didelis pasirinkimas įvairių priemonių norint pasiekti norimą rezultatą. Aukštos klasės personalas pasiruošęs Jums visada padėti ir patarti visais Jums rūpimais klausimais. Mes atsakingai žiūrime į Jūsų tikslus ir norus. Taigi pasiruoškite juos perkelti į kitą lygį ir prisijunkite prie mūsų šiandieną.

Paslaugos Hardcore Gym:

GRUPINĖS TRENIRUOTĖS

Kardio  treniruotės – Ištvermei, kalorijų deginimui bei gerai formai palaikyti. Tai labai geras būdas atsikratyti per didelio svorio. Grupinė kineziterapija –  specializuota stuburo bei viso kūno treniruotė.

PROGRAMOS

Individualių sporto programų sudarymas – Individuali treniruočių programa sudaroma atsižvelgiant į jūsų kūno poreikius, Individualių mitybos rekomendacijų sudarymas.

ASMENINIS TRENERIS

Asmeninė treniruotė – tai maksimalus dėmesys kiekvienam! Profesionalūs treneriai sudarys tik Jums skirtą sporto programą, prižiūrės kiekvieno atliekamo pratimo techniką ir rūpinsis, kad norimas rezultatas būtų pasiektas kuo greičiau.

KINEZITERAPINĖ MANKŠTA VAIKAMS

Kineziterapija vaikams taisyklingai laikysenai formuoti – mankšta padeda pagerinti organizmo funkcijas.

MITYBOS REKOMENDACIJŲ SUDARYMAS

Siekiame išmokyti Jus maitintis taip, kad dieną pradėtumėte pilni jėgų ir  pasitikėjimo savimi Sveikos mitybos planas suteiks Jums daugiau energijos, pagerins savijautą, sureguliuos Jūsų svorį ir padės palaikyti tinkamą fizinę formą

Kiti sporto klubai Alytuje.


 

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)