Makroelementų skaičiuoklė palaikant svorį

Makroelementu skaiciuokle palaikant svori

Kam reikalinga makroelementų skaičiuoklė palaikant svorį?

Makroelementų skaičiuoklė palaikant svorį – tai įrankis vyrams ir moterims, kuris parodo, kiek kalorijų bei makroelementų (angliavandenių, baltymų ir riebalų) reikia suvartoti, siekiant palaikyti esamą kūno svorį. Skaičiuoklės pateikiami rezultatai yra apytiksliai ir gali šiek tiek skirtis, atsižvelgiant į individualias žmogaus savybes ir kitus niuansus.

Skaičiuoklės savybės

Makroelementų skaičiuoklė palaikant svorį aktuali tiems, kurie yra patenkinti savo kūno svoriu, išvaizda ir nenori nieko keisti. Tokiems žmonėms pagrindinis tikslas – tiesiog išlaikyti tas proporcijas, apimtis bei svorį, kuriuos jie jau yra susikūrę savo darbu arba tiesiog turi gerą genetiką.

Žinoma, gražiam kūnui išlaikyti, turi įtakos ir bet kokio aktyvumo fizinis krūvis. Dėl šios priežasties įtraukėme parametrą dėl fizinio krūvio kiekio per savaitę. Bet tai nereiškia, kad fizinis krūvis – tai tik treniruotės sporto klube ar bėgiojimas. Mes plačiau pažiūrėjome į šią sąvoką ir omenyje turėjome tiesiog įprastą judėjimą. Paprasčiausias to pavyzdys būtų 15 min. pasivaikščiojimas lauke, važinėjimas dviračiu ir kitos veiklos, susiję su bent minimaliu judėjimu.

Apskaičiuojami duomenys skiriasi ne tik pagal fizinį aktyvumą, kūno svorį, bet ir pagal lytį. Todėl apačioje pateikėme lentelę, pagal kurios duomenis ir suprogramavome šią skaičiuoklę.

Kiek kalorijų suvartojate?

Kai jau sužinosite, kiek kalorijų ir makroelementų turite suvartoti, norėdami išlaikyti kūno svorį tokį, koks jis yra, tuomet reikėtų sužinoti, kiek apskritai suvartojate kalorijų per dieną su savo suvartojamu maistu. Juk norint palaikyti svorį, turite suvartoti panašiai tiek pat kalorijų, kiek ir sudeginate per dieną. Norėdami susidėlioti dienos valgymo valgiaraštį ir sužinoti, kiek kalorijų, angliavandenių, baltymų bei riebalų suvartojate su konkrečiais maisto produktais ir jų kiekiais, išbandykite mūsų sukurtą maisto kalorijų skaičiuoklę. Ja reguliariai naudojasi daugiau nei 2 tūkst. žmonių per mėnesį, kurie siekia susikurti gražesnį ir stangresnį kūną. Kalorijų skaičiavimas nėra sudėtingas procesas ir nereikalauja daug pastangų. Tiesiog turite žinoti, kokį konkretaus maisto kiekį suvalgote per dieną. Tai gana smagus ir paprastas užsiėmimas, kuris padės jums pasiekti tokį kūną, kokio norite!

Makroelementų skaičiuoklės formulių duomenys parinkti pagal šią lentelę

kiek kalorijų reikia

Nori gražesnio kūno greitai?