Makroelementų skaičiuoklė metant svorį

Makroelementu skaiciuokle metantsvori

Kam reikalinga makroelementų skaičiuoklė metant svorį?

Makroelementų skaičiuoklė metant svorį – tai įrankis vyrams ir moterims, kuris parodo, kiek kalorijų bei makroelementų (angliavandenių, baltymų ir riebalų) reikia suvartoti, siekiant numesti svorio ir sulieknėti bei padailinti savo figūrą. Skaičiuoklės pateikiami rezultatai yra apytiksliai ir gali šiek tiek skirtis, atsižvelgiant į individualias žmogaus savybes ir kitus niuansus.

Skaičiuoklės savybės

Makroelementų skaičiuoklė metant svorį puikiai tiks tiems, kam netinka dabartinė jų kūno išvaizda ir jie nori pagerinti veidrodyje matomą vaizdą. Nesvarbu, ar siekiama minimalių pokyčių, t. y. kūno padailinimas ir sustangrinimas, ar siekiama drastiškų pokyčių ir didelio riebalinio sluoksnio mažinimo bei sulieknėjimo. Šiems abiems tikslams taikoma metodika yra analogiška – tiesiog reikia su maistu suvartoti mažesnį kalorijų kiekį per dieną nei jų sudeginate.

Siekiant numesti svorio, reikšmingas akcentas yra ne tik mityba, bet ir atliekamas fizinis krūvis. Tai gali būti ne tik aktyvus fizinis krūvis, kaip pvz. bėgiojimas, treniruotės sporto klube ar pan. Tinka ir ne tokia aktyvi fizinė veikla, kaip pvz. pasivaikščiojimas lauke, važinėjimas riedučiais, greitas ėjimas ir kt. Svarbu, kad būtų bent koks fizinis krūvis. Dėl šios priežasties įtraukėme parametrą dėl fizinio krūvio kiekio per savaitę.

Apskaičiuojami duomenys skiriasi ne tik pagal fizinį aktyvumą, kūno svorį, bet ir pagal lytį. Todėl apačioje pateikėme lentelę, pagal kurios duomenis ir suprogramavome šią skaičiuoklę.

Kiek kalorijų suvartojate?

Kai jau sužinosite, kiek kalorijų ir makroelementų turite suvartoti, norėdami numesti svorio, tuomet reikėtų sužinoti, kiek apskritai suvartojate kalorijų per dieną su savo suvartojamu maistu. Juk, kaip jau minėjome, norint numesti svorio, turite suvartoti mažiau kalorijų nei jų sudeginate per dieną. Norėdami susidėlioti dienos valgymo valgiaraštį ir sužinoti, kiek kalorijų, angliavandenių, baltymų bei riebalų suvartojate su konkrečiais maisto produktais ir jų kiekiais, išbandykite mūsų sukurtą maisto kalorijų skaičiuoklę. Ja reguliariai naudojasi daugiau nei 2 tūkst. žmonių per savaitę, kurie siekia susikurti gražesnį ir stangresnį kūną. Kalorijų skaičiavimas nėra sudėtingas procesas ir nereikalauja daug pastangų. Tiesiog turite žinoti, kokį konkretaus maisto kiekį suvalgote per dieną. Tai gana smagus ir paprastas užsiėmimas, kuris padės jums pasiekti tokį kūną, kokio norite!

Makroelementų skaičiuoklės formulių duomenys parinkti pagal šią lentelę

kiek kalorijų reikia