fbpx

PROTEININIAI SAUSAINIAI

Labai skanūs, saldūs, proteininiai sausainiai. Idealus užkandis prie kavos, su kuriuo gausite daug naudingų medžiagų! Jeigu neturite/nenaudojate proteino – jam alternatyvos šiame recepte, deja nenumatėme. Todėl keliaukite į kitus mūsų receptus, kur didžioji dalis be proteino!

Reikalingi produktai:

2 gerai sunokę bananai

80 g. avižų miltų (arba avižų dribsniai sutrinti/sumalti iki miltų tekstūros)

10 g. kakavos

50 g. tirpinto kokosų aliejaus

1 porcija proteino (recepte naudotas salted caramel skonis, jūs galite rinktis bet kokį)

40 g. džiovintų vaisių mikso (nebūtina)

Eiga:

Sutriname gerai sunokusius bananus, bei supilame visus kitus ingridienus t.y. avižų miltus, kakavą, kokosų aliejų, proteiną, džiovintus vaisius. Viską labai gerai išmaišome. Šaukštu formuojame ant kepimo popieriaus sausainius, kepame 12 min. 180 laipsnių orkaitėje.

Alternatyvos:

Kadangi namuose buvo užsilikęs džiovintų vaisių miksas, jį sudėjome į sausainius. Tai reiškia, kad tokius turimus likučius kaip džiovinti vaisiai, sėklos, riešutai, kokosų drožlės, aguonos galite laisvai dėti į sausainių masę. Proteino skonis nėra labai svarbus, saviausia, kad jis jums patiktų, nes pagrindas sausainių skoniui ir bus proteinas. Avižinius miltus galite keisti ryžių (sausainiai tada bus kietesni), speltų ar riešutų miltais bei galite juos miksuoti. Sausainiukus papuoškite riešutu, kokosų drožlėmis ar kuo tik sugalvosite.

Ir štai jie – proteininiai sausainiai Skanaus! Kiti receptai ČIA.

***

Visi receptai greičiausiai atsiranda čia:     tinginys

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)