fbpx

NAMINIAI BATONĖLIAI

Norisi šio to prie kavos? Naminiai batonėliai – ir jų receptas jūsų paslaugoms! Jų nereikia kepti, pagaminami yra itin lengvai ir paprastai. Vienintelis trūkumas, kad reikia laukti, kol sustings. Beje, jais drąsiai gali mėgautis tie, kas laikosi keto mitybos bei tie, kas riboja angliavandenius. Tik atsargiai – jie yra tikrai kaloringi, nes turi daug gerųjų riebalų iš riešutų.

Reikalingi produktai:

100 g. migdolų miltų

50 g. proteino (recepte naudojamas „Amix Beef“ – šokoladinio skonio)

120 g. riešutų sviesto (recepte – žemės riešutų)

20 g. tirpinto kokosų aliejaus

50 g. migdolų pieno

35 g. juodo šokolado

Saldiklis

Eiga:

Sumaišome miltus su proteinu. Įmaišome riešutų sviestą, aliejų, pieną. Viską sumaišome. Turi gautis lipni masė. Įmaišome šokoladą, kurį arba tarkuojame arba supjaustome gabaliukais, dedame saldiklį. Dedame po truputį masės ant kepimo popieriaus (ją galite pabarstyti migdolų miltais, kad taip nepriliptų), formuojame batonėlius ir dedame porai valandų į šaldytuvą.

Alternatyvos:

Galite migdolų miltus keisti kokosų miltais arba juos miksuoti. Saldumui galite dėti ne saldiklį, o medų, klevų sirupą arba trintas datules. Taipogi papildomam traškumui ir skoniui galite įdėti džiovintų vaisių, sėklų, o vietoje pieno puikiai gali tikti ir vanduo.

Kaloringumas (iš visos masės gavosi 9 batonėliai):

Vieno batonėlio energinė vertė:

221 kcal

10,7 g. baltymų

4,2 g. angliavandenių

17 g. riebalų

Ir štai jie – naminiai batonėliai. Skanaus! Kiti receptai ČIA.

***

Visi receptai greičiausiai atsiranda čia:  mityba

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)