KALORIJŲ BOMBOS

kalorijų

Kankina amžina problema kaip priaugti svorio? Valgykite daug gerų kalorijų ir svoris užaugs! Ypač atkreipkite dėmesį į riebalus. Riebalų daug suvalgyti yra labai lengva, o jie tikrai turi daug kalorijų. Tad įtraukite į mitybą avokadus, aliejus, riebesnę mėsą ir žinoma, riešutus… Siūlome išbandyti šias skanias ir kaloringas bombytes, kurių nereikia kepti ir kurios sudarytos bene tik iš riebalų.

Tiems, kas svorio priaugti neketina, šį desertą reiktų valgyti saikingai bei atsakingai ir skaičiuojant kalorijas arba atkreipti dėmesį į dienos riebalų normą.

Reikalingi produktai:

120 g.riešutų sviesto

40 g. smulkintų riešutų

Truputį saulėgrąžų ar kitų mėgstamų sėklų

1 v.š. tirpinto medaus

1 v.š. tirpinto kokosų aliejaus

Eiga:

Viską gerai sumaišom, suformuojam drėgnomis rankomis, apvoliojam kokoso drožlėse ir dedam į šaldytuvą tam , kad sustingtų kokosų aliejus ir medus. Rutuliukai gaunasi tvirti, netrupa, todėl patogu transportuoti. tiesa, kiek limpa, tad galite aplieti juos juodu šokoladu. Taip pat rutuliukai laikomi šaldytuve šviežiais išlieka tikrai ilgai.

Alternatyvos:

Galite įdėti datulių ar truputį trinto banano vietoje medaus – šie produktai taipogi suteiks saldumo ir daugiau skonio. Norėdami dar daugiau kalorijų – įdėkite šokolado gabaliukų į visą masę, sėklų ar bet ko kito, kas jūsų manymu tiks.

Ir štai jos – kalorijų bombos. Skanaus! Kiti receptai ČIA.

***

Visi receptai greičiausiai atsiranda čia:     tinginys