fbpx

ENERGY BALLS SU LAIMU

Norisi saldainio prie kavos? Dieviškai skanūs su rūgštele ir saikingu saldumu, greitai paruošiami – visiškai sveikuoliški energy balls – jūsų teisimui. Visi produktai sveikuoliški, o gausite tikrą saldumo dozę, kurią vartojant saikingai – nepakenksite savo figūrai.

Reikalingi produktai 8 saldainiukam:

Stiklinė avižų miltų (arba avižinius dribsnius susmulkinkite blenderiu ar kita priemone)

Pusė stiklinės kokoso drožlių

12 vnt. datulių

2 v.š riešutų sviesto

2 v.š chia sėklų

2 v.š vandens

1 žalioji citrina

Juodo šokolado

Eiga:

Viską sublendinam (išskyrus šokoladą), o citrinos sultis išspaudžiam. Šokoladą supjaustome ir po gabaliuką dedam į saldainio vidų. Formuojam rutuliukus ir dedam į šaldytuvą, kol sustings. Papuošimui apliejame rutuliukus tirpintu šokoladu, pabarstome kokoso drožlėmis ir laimo žievele.

Alternatyvos: avižų miltus galite miksuoti su migdolų ar kitų riešutų miltais. Taipogi kokoso drožles galima miksuoti su kitų riešutų smulkintais gabaliukais.  Riešutų sviestas tinka bet koks: tiek žemės, tiek anakardžių ar migdolų. Svarbiausia, kad jis savyje neturėtų palmių aliejaus ir papildomo cukraus. Paeksperimentavimui, galima laimą pakeisti apelsinu, tada skonis gausis švelnesnis, tačiau laimo tikrai nereikia bijoti – jis čia puikiai tinka! Juodas šokoladas nėra būtinas, galima į vidų nieko nedėti arba galima dėti, pavyzdžiui, migdolo riešutą.

Rekomendacija: datules palikite pamerktas vandenyje 15-20 min.prieš ruošiant jas šiam desertui.

Ir štai jie – energy balls su laimu. Skanaus! Kiti receptai ČIA.

***

Visi receptai greičiausiai atsiranda čia:     tinginys

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)