Prekių pristatymas ir atsiskaitymas

👉PREKIŲ PRISTATYMAS

👉Sekti savo siuntą pagal  gautą siuntos numerį – galite ČIA.• Prekės pristatomos visoje Lietuvoje.

• Vykdome ir prekių pristatymą užsienyje. Siuntas į užsienį siunčiame Lietuvos paštu, įkainiai skiriasi nuo siuntos svorio ir valstybės. Siuntimo kaina vidutiniškai yra nuo 12 iki 26 €. Esant sunkesnei ar lengvesnei už vidutinę siuntą – susisiekiame su jumis dėl pristatymo mokesčio korekcijos. Dėl siuntos apmuitinimo atsakingas užsakovas! Norint siuntą gauti greitaisiais kurjeriais – susisiekite dėl įkainių bet kuriais nurodytais kontaktais.📦Prekės išsiunčiamos tą pačią darbo dieną, jei užsakymas pateikiamas iki 8 val. ryto. Jeigu dėl nenumatytų aplinkybių to padaryti nepavyksta, informuojame Jus nurodytais kontaktais.

📦Pristatymo terminas nuo apmokėjimo gavimo yra 1-4 d.d.

❗Pristatome NEMOKAMAI kurjeriu ar paštomatu visoje Lietuvoje perkant už 30 € ir daugiau.

Atlikdami užsakymą galėsite pasirinkti iš šių prekių pristatymo būdų:

1. LP Express kurjeriai (siuntimo kaina 3,50 € | NEMOKAMAI perkant už 30 €)

prekių pristatymas

Tai greitieji kurjeriai, kurie prekes pristato per 24 val. nuo prekės išsiuntimo (darbo dienomis).

Kurjeris prieš atvežant prekes paskambina ir susitaria dėl prekės perdavimo. Kai kliento nepavyksta rasti ar su juo susisiekti, prekė grąžinama siuntėjui.

2. Lp express paštomatai (siuntimo kaina 3 € | NEMOKAMAI perkant už 30 €)

prekių pristatymas

LP express yra vienas iš didžiausių paštomatų tinklų Lietuvoje. Artimiausią paštomatą galėsite pasirinkti prekių užsakymo metu. LP express paštomatai veikia kasdien, ištisą parą, be jokių ribotų darbo valandų, todėl savo prekes galėsite atsiimti Jums patogu laiku.

Paštomate siunta atsiranda per 1-2 darbo dienas nuo prekės išsiuntimo (prekės kai kuriuose miestuose pristatomos ir šeštadieniais). Klientas gauna SMS žinutę nurodytu tel. nr. su durelių kodu. Per 4 kalendorines dienas siuntą reikia pasiimti iš esančio paštomato. Siuntos neatsiėmus, ji grįžta atgal pas siuntėją.

3. Lietuvos paštas (siuntimo kaina 3,50 €)

prekių pristatymas

Prekes atsiimsite artimiausiame pašto skyriuje. Apie pristatytą siuntą Jums bus pranešta SMS žinute. Atsiimant siuntą reikia turėti asmens dokumentą.

👉ATSISKAITYMAS UŽ PREKES

apmokejimas

 

Atsiskaityti galite patogiais ir patikimais būdais.


Atsiskaitymo būdai
yra šie:

1. Paysera mokėjimų sistema. Paysera yra pažangi, efektyvi, patikrinta ir saugi sistema, leidžianti greitai ir saugiai atsiskaityti už prekes. Taigi, mokėdami pinigus, būsite saugūs ir užtikrinti. Atsiskaityti už pirkinius per šią sistemą galite šiais būdais:

Paysera mokejimo budai

2. PayPal mokėjimų sistema. PayPal – populiariausia pasaulyje mokėjimų sistema, leidžianti už paslaugas atsiskaityti realiu laiku iš PayPal sąskaitos ar kreditinių bei debetinių mokėjimo kortelių.

paypal

3. Bankinis pavedimas. Apmokėti už mūsų teikiamas paslaugas galima banko pavedimu. Tai saugus ir patikimas būdas. Apmokėjimo rekvizitai:

Sąskaitos numeris – LT347300010161286388 (Swedbank)
Gavėjas – Indrė Balevičiūtė – Bagdonė
Mokėjimo paskirtis – jūsų užsakymo numeris (jį matysite iškart atlikę savo užsakymą, taipogi gausite nurodytu el. paštu su sąskaita faktūra).

bankas

4. Apmokėjimas kortele ar grynaisiais. Itin patogus būdas atsiskaityti grynaisiais pinigais ar bankine kortele kurjeriui atvežus siuntą arba bankine kortele paštomato terminale. Lietuvos pašte taipogi yra galimybė atsiskaityti grynaisiais pinigiais ir kortele.

gryni