Pre Workout Papildai

Prieštreniruotiniai papildai – tai papildai sportuojantiems, kuriuos reikia vartoti prieš treniruotę. Populiariausi iš jų – tai pre workout, kurie suteikia daug energijos, motyvacijos, ištvermės. Jeigu norite perkelti savo sporto treniruotę į visiškai naują lygį, tuomet pre workout papildai – tinkamiausias pasirinkimas tam pasiekti. Tereikia išbandyti ir tuo įsitikinti!

Sunku išsirinkti ❓ KONSULTUOJAME – susisiekite čia

Pre workout papildai

Kiekvienas sportininkas nori gauti maksimalų kiekį energijos ir treniruotę atlikti itin intensyviai. Pre workout papildai – tai sporto treniruotės intensyvumui pakelti skirtas produktas.

Prieštreniruotiniai papildai  (pre workout) – kas tai yra?

Kaip jau minėjome, tai maisto papildai sportui, kurie padeda pagerinti treniruotės efektyvumą ir energijos lygį. Pre-workout papildai padeda išplėsti kraujagysles, o dėl to į raumenis patenka daugiau kraujo su reikalingu deguonimi ir maistinėmis medžiagomis. Šie sporto papildai dar vadinami kaip azoto skatintojai ir jie padės pasiekti raumenų pumpą, kurį taip mėgstate!

Energetiniuose papilduose sportui yra efektyvios veikliosios medžiagos, tokios kaip kofeinas, argininas bei citrulinas, kurios suteikia energijos ir ištvermės pliūpsnį.

Pre workout papildų vartojimas

Prieštreniruotiniai papildai paprastai vartojami likus 30-45 minutėms iki sporto treniruotės. Sporto energetikai dažniausiai būna kaip milteliai, kurie puikiai tirpsta vandenyje. Kai kuriuose papilduose yra beta alaninas, kuris gali sukelti lengva tam tikrų kūno vietų dilgčiojimą. Azoto oksido skatintojai yra saugūs vartoti, tereikia neviršyti rekomenduojamos paros dozės.

Pre workout moterims, vyrams veikia vienodai, tinka užsiimant bet kokiu sportui, todėl juos galima vartoti, tačiau gamintojai dažniausiai rekomenduoja vartojimą sulaukus 18 metų amžiaus.

Pre workout kaina

Sportuojantys.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti populiariausius papildų energijai gamintojus, kurių pre workout kaina gana optimali. Tikriausiai daugeliui teko girdėti tokius prekės ženklus kaip Optimum Nutrition, Cellucor, Olimp, PhD, DY Nutrition. Jų kokybė kalba pati už save, o tokių prieštreniruotinių papildų kaina yra prieinama kiekvienam.