Naudinga

Šioje skiltyse pateikta Sportuojantys.lt administratorių – Indrės ir Deivido susisteminta naudinga informacija bei sukurti pravartūs įrankiai, kurie yra skirti stebėti maisto medžiagų suvartojimui bei progresui. Jeigu ši informacija jums buvo naudinga, nelaikykite jos tik sau ir pasidalinkite su savo draugais. Stenkimės, kad šią vertingą informaciją gautų kuo didesnis žmonių ratas ir tobulėtume kartu!

Stebinantis produktų palyginimas

Šioje skiltyje rasite informaciją apie analogiškų produktų palyginimą tarpusavyje. Mes tarpusavyje lyginome įvairius vairius, taip pat daržovės, angliavandenių gausius produktus. Palyginimui naudojome produkto 100 gramų esančias kalorijas, angliavandenius, baltymus ir riebalus. Rezultatai nustebino net mus pačius, nes kai kurie produktai atrodo apgaulingai sveiki, o pasirodo, kad tai tik klastingas mitas, kuris neturi nieko bendro su realybe. Tad čia paaiškės tikroji tiesa, kuri ne visada būna graži.

Nuotaikingi testai sportui

Tai skiltis, skirta nuotaikingiems ir lengviems testams sportui, kuriuos išsprendus bus pateikiamos išvados. Čia turėsite progą sužinoti daugiau informacijos apie save. Testai yra trumpi ir greitai išsprendžiami, tad jų sprendimas bus tikras malonumas. Siūlome išbandyti, nes manome, kad nieko panašaus tikrai nesate sprendę!

Populiarieji sporto pratimai

Legendinė pratimų skiltis yra pati populiariausia mūsų tinklalapyje. Ir ne be reikalo, nes čia rasite begales naudingų ir praktiškų pratimų visoms raumenų grupėms ir ne tik. Prisidėkite prie 10 tūkst. unikalių skaitytojų, kurie nuolat naršo pratimų skiltį.

Unikalios kalorijų skaičiuoklės 

Čia rasite mūsų sukurtas naudingas skaičiuokles, kurių pagalba sužinosite savo suvalgomo maisto produktų kalorijų, angliavandenių, baltymų ir riebalų kiekius. Taip pat galėsite nusistatyti savo KMI, ligų riziką bei reikalingo suvartoti vandens kiekį. Kalorijų skaičiuoklė jau spėjo tapti viena mėgstamiausių maisto skaičiuoklių Lietuvoje.

Visi Lietuvos sporto klubai vienoje vietoje

Čia surinkome informaciją apie visus Lietuvos sporto klubus, kad viskas būtų vienoje vietoje. Kad būtų patogiau surasti reikalingą treniruočių salę, suskirstyme jas pagal miestus. Taip pat sukūrėme žemėlapį, kurioje pateikti visi sporto klubai.

Sveiki receptai

Sveiki receptai padės pasigaminti ne tik sveikuoliškus, bet ir gardžius patiekalus vos per keliolika minučių.

Skaityti toliau Suskleisti