fbpx

7 SPORTIŠKŲ ŽMONIŲ ĮPROČIAI

Daug kam atrodo, kad sportiški ar liekni žmonės tokie yra iš prigimties, jų genetika geresnė. Tačiau paanalizavus, kaip tokie žmonės gyvena, būtų galima įžvelgti keletą įpročių, kurių jie nuolat laikosi. Ir tai yra diena iš dienos atliekamas darbas, kuris ilgainiui yra jų pačių nepastebimas, nes tai tampa gyvenimo būdu, kuris užtikrina gerą sveikatą ir gerą išvaizdą. Mūsų išanalizuoti ir atrinkti 7 sportiškų žmonių įpročiai, daugelį žymių sportininkų atvedė iki sėkmės olimpo. Tai nebuvo sutapimas ar sėkmės. Tai buvo įpročiai, kurie būdingi ne kiekvienam.

7 sportiškų žmonių įpročiai

1. Reguliariai treniruojasi

Tokie žmonės sportuoja pastoviai, jie nedaro 2-3 mėnesių pertraukos, nes šiuo periodu neturi laiko. Tokie žmonės nori sportuoti ir randa tam bet kokią galimybę, o jeigu neranda, tiesiog palaiko aktyvumą vaikščiodami, važinėdami dviračiu ir kitaip judėdami.

sportiškų žmonių įpročiai2. Nesilaiko kūno standartų

Jie nenori atrodyti kaip konkretus fitneso modelis, nes jie myli save, myli savo kūną. Jie mato ir žino savo privalumus bei trūkumus ir supranta, kad atrodyti kaip konkretus žmogus neįmanoma, nes kiekvienas esame unikalus.

3. Ruošia maistą namuose ir susiplanuoja valgymus

Tokie žmonės dievina naminį maistą ir tai tikrai nėra kotletai ar cepelinai. Tai gryni produktai, kuriuos moka pasigaminti skaniai ir sveikai. O valgymų planavimas, dėžučių nešiojimasis į darbą ar kelionę juos apsaugo nuo persivalgymų. Žinoma, šiam įpročiui susiformuoti labai svarbu gerai išmanyti viską apie maistą, kalorijas, žinoti, kaip rinktis produktus ir kaip juos sveikai pagaminti.

👉Receptų skiltis  

4. Žino, kaip kontroliuoti alkį

Ir ne tik… Jie skiria, kada maisto nori tik akys, o kada iš tikro jaučiasi alkani, nes nevergauja maistui. O kaip kontroliuoti aklį? Gerkite daugiau vandens, valgykite daugiau daržovių, užsiimkite įdomia ir aktyvia veikla.

👉Kodėl norisi nesveiko maisto?

5. Jiems prioritetas – maistas ir sportassportas iprotis

Maisto valgymas ir sportas yra tai, apie ką yra planuojama visa likusi diena, o ne atvirkščiai. Tai yra raktas į sėkmę. Ir ne, kitos sritys nenukenčia, nes tokie žmonės moka puikiai planuoti savo laiką.

6. Visuomet grįžta prie sveikos mitybos

Jie leidžia laiką su šeima ir draugais, kartais suvalgo kebabą ar cepelinų, tačiau savęs dėl to negraužia, o sekančią dieną grįžta prie sveikos mitybos ir džiaugiasi gyvenimu.

👉10 faktų apie maistą

7. Moka kokybiškai ilsėtis 

Poilsis tai ne tik atostogos, tai ir geras miegas, mokėjimas atsipalaiduoti toms 5 minutėms, kol geriama kava. Tam labai svarbu atrasti vidinę ramybę. Tik gerai pailsėjęs žmogus galės pilna jėga siekti savo tikslų ir matys prasmę sveikoje mityboje bei aktyviame laisvalaikyje.

Šie 7 sportiškų žmonių įpročiai jus išgąsdino? Nebijokite, yra dar vienas – svarbiausias įprotis – tai balansas. Juk kaip sako mūsų hashtagas, mes esame #sportuojantysGyvenimui, vadinasi palaikome balansą tarp reikia ir noriu.

Jeigu tapti #sportuojantysGyvenimui ir turėti gražų kūną ištisus metus, gyvendami balanse ir savęs nevaržant, visus atsakymus rasite el. knygoje 28 dienų pokyčiai. Nenustokite mėgautis gyvenimo malonumais, kartais patingėti, bet išlikti formoje ir džiaugtis puikia sveikata.

👉El. knyga 28 dienų pokyčiai

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)